Uczestniczyliśmy w Pikniku Rodzinnym

Print Drukuj
W niedzielę 04 czerwca 2023 r. w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej uczestniczyliśmy w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez Fundację OKNO NA WSCHÓD.
W wydarzeniu wzięło udział około 500 osób. Uczestnicy chętnie korzystali z informacji udzielanych przez pracowników Urzędu. W trakcie rozmów przybliżaliśmy informacje dot. zakresu udzielanej pomocy osobom poszukującym pracy, możliwości rejestracji oraz omawialiśmy formy wsparcia jakie umożliwia Urząd.
 
&imagePreview=1

&imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1
Informacje o publikacji dokumentu