Dyżury pracowników Urzędu na Uczelniach Wyższych

Print Drukuj

Wiosenny cykl dyżurów na Uczelniach Wyższych został zakończony. Stoiska regularnie odwiedzały Wydziały Ekonomii i Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Organizatorzy dziękują Władzom Uczelni oraz Studentom za przyjęcie i zainteresowanie.

Podczas dyżurów udzielano informacji dotyczących usług rynku pracy oraz różnych form wsparcia, w tym bonów szkoleniowych, stażowych, finansowania szkoleń dla osób powyżej 30 roku życia oraz środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Omówiono także sytuację na lokalnym rynku pracy.

Dyżury będą kontynuowane w nowym roku akademickim. Zachęca się do śledzenia informacji na Facebooku.

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy wiosenny cykl dyżurów na Uczelniach Wyższych. Z naszym stoiskiem regularnie odwiedzaliśmy Wydział Ekonomii, Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Dziękujemy Władzom Uczelni oraz Studentom za ciepłe przyjęcie i zainteresowanie.
W czasie dyżurów udzielaliśmy informacji na temat usług rynku pracy i realizowanych form pomocy m.in. bonach szkoleniowych, stażowych, na zasiedlenie, finansowania szkoleń osobom powyżej 30 roku życia, uzyskania środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej i środków wspierających tworzenie nowych miejsc pracy (staże, prace interwencyjne, wyposażenie stanowiska pracy). Nie zabrakło również rozmów na temat sytuacji na lokalnym rynku pracy.

Kolejne dyżury rozpoczniemy w nowym roku akademickim. Zapraszamy do sprawdzania informacji na Facebooku.
 
&imagePreview=1

dyżury na uczelniach wyższych

&imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1
Informacje o publikacji dokumentu