Spotkanie z uczniami Zespołu Szkół nr 16 w Białymstoku

Print Drukuj
W dniu 25 maja 2022 r. w Zespole Szkół Nr 16 w Białymstoku odbyło się spotkanie z uczniami ostatnich klas Szkoły Branżowej I Stopnia i Szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 1.
Pracownicy Działu Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych poinformowali uczniów z orzeczoną niepełnosprawnością o zasadach rejestracji w Urzędzie, oferowanych przez Urząd formach aktywizacji zawodowej dla osób z niepełnosprawnością,  a zwłaszcza o zasadach korzystania z pośrednictwa pracy, usług doradcy zawodowego oraz możliwości podwyższenia, zmiany lub uzupełnienia posiadanych kwalifikacji zawodowych.
 
&imagePreview=1

&imagePreview=1 &imagePreview=1
Informacje o publikacji dokumentu