W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
W dniu 06.10.2021 r., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Białymstoku odbyło się spotkanie przedstawicieli: lokalnych szkół branżowych, Starostwa Powiatowego w Białymstoku oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku. Jego celem było przedstawienie celu i założeń przygotowywanego w 2022 r., przez Urząd Pracy, przedsięwzięcia – Targów Edukacji i Pracy, będących kolejnym elementem, realizowanych od 2019 r. działań w ramach akcji promocji szkolnictwa branżowego i technicznego, związanych z podnoszonym przez pracodawców problemem - braku fachowców na rynku pracy.