Od 9 marca wznawiamy nabór w ramach EFS!

Print Drukuj

Od 9 marca wznawiany jest nabór wniosków w ramach projektów Europejskiego Funduszu Społecznego. Dostępne formy wsparcia to bony stażowe i bony na zasiedlenie, które skierowane są do osób poniżej 30 roku życia. Aktualna kwota bonu na zasiedlenie wynosi 10 000 zł.

Ponadto, planowane są prace interwencyjne, które są skierowane wyłącznie do osób po 50 roku życia. Warto zauważyć, że nabór wniosków o organizację staży oraz o dofinansowanie działalności gospodarczej pozostaje wstrzymany do odwołania.

Informacje o projektach EFS można znaleźć w programach „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie białostockim” oraz „Razem Przeciw Ograniczeniom - Współpraca zapewni Pracę”. Szczegóły dostępne są na odpowiednich stronach internetowych.

Informujemy, że od 9 marca wznawiamy nabór wniosków w ramach projektów Europejskiego Funduszu Społecznego na poniższe formy wsparcia:
 
- bony stażowe (forma wsparcia dedykowana osobom poniżej 30 roku życia),

- bony na zasiedlenie (forma wsparcia dedykowana osobom poniżej 30 roku życia),
  Aktualna kwota bonu na zasiedlenie to 10 000 zł.

- prace interwencyjne (nabór skierowany wyłącznie do osób po 50 roku życia).
 

WAŻNE! Nabór wniosków o organizację staży oraz o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej pozostaje wstrzymany do odwołania!

 



Szczegółowe informacje o projektach EFS:
- ,,Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie białostockim i powiecie miasto Białystok (VI)" (kliknij TUTAJ),
- ,,Razem Przeciw Ograniczeniom - Współpraca zapewni Pracę (VI)" (kliknij TUTAJ).

 
Informacje o publikacji dokumentu